KOCAELİ KARTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YILDIZ ENTEGRE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ´NE YENİ GAZETECİLİK STÜDYOSU

YILDIZ ENTEGRE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ´NE YENİ GAZETECİLİK STÜDYOSU

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik bugün Yıldız Entegre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. 

16 Ocak Basın Onur Günü’nde açılacak olan Gazetecilik alanı stüdyo ve masaüstü yayıncılık atölyesinde incelemede bulunmak için İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Kartepe  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Vedat Çetin ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyet Başkanı Çetin Gürol ile birlikte Yıldız Entegre ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik: “ Meslek liseleri bizim geleceğimiz.”

İl Milli Eğitim Müdürü Çelik ilk olarak öğretmenler odasında öğretmenlerle sohbet etti. Sohbet sırasında, öğretmenlere çok değer verdiğini, okul müdürü olduğu yıllarda sürekli öğretmenlerle birlikte olduğunu belirtti. Çelik, teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin hiçbir zaman öğretmenlerin değerinin azalmayacağını ifade etti.

Çelik, daha sonra beraberindekilerle birlikte masaüstü yayıncılık atölyesini ve haber stüdyosunu gezdi. Açılacak olan stüdyo ve atölyenin uygulamalı eğitim açısından önemli olduğunu belirterek öğrencilerin bu imkânlardan en üst düzeyde faydalanmaları için öğretmenlerin elinden geleni yapacaklarına inandığını söyledi.

Ziyaretin sonunda haber stüdyosunda Okul Müdür Yardımcısı İbrahim Şen ve Gazetecilik Bölümü öğretmenleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

13-01-201813-01-201813-01-2018

Kaymakamlık Hizmet Binası Fatih Sultan Mehmet Mah. Kartepe Kent Meydanı No.1 K.1 41250 KARTEPE/ KOCAELİ - 0262 373 44 41 ve 0262 373 61 63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.