KOCAELİ KARTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ SINAVLARI DEĞERLENDİRME VE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI

ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ SINAVLARI DEĞERLENDİRME VE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI

              İlçe Kaymakamımız Sayın Ayhan DURMUŞ’un katılımlarıyla, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mahmut Sami Demirci ilçemizde bulunan tüm ortaokul müdürleri ile TEOG değerlendirme, bilgilendirme ve sınavların sağlıklı yürütülmesi konularında gerçekleştirilen toplantılarını tamamladı.

              Yapılan toplantılara; Şube Müdürleri Tüncer CABAK, Fevzi DURMAZ ve Okul Müdürleri, katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu ve Kartepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı salonlarında gerçekleştirilen toplantılarda, son üç yıllık başarı değerlendirmeleri, halen devam etmekte olan sınav hazırlık çalışmaları ile 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde yapılacak sınavlarla ilgili alınması gereken tedbirler görüşüldü.

             Yapılan değerlendirme toplantılarında okul bazlı sonuçlar tek tek ele alınarak değerlendirmeler yapıldı. Toplantılara bizzat katılan İlçe Kaymakamımız Sayın Ayhan DURMUŞ ise okul müdürlerini motive ederek, bulunduğumuz seviyeyi bir adım ötesine taşımak için gerekli tüm çalışmalara destek verdiğini, önümüzdeki sınavlarda ilçemizde sınava girecek olan 1537 öğrencinin sorunsuz ve sağlıklı bir ortamda sınavlarının gerçekleşmesi adına tüm hazırlıkların tamamlandığını ifade etti.

            Toplantı, sınava girecek tüm öğrencilerimizin başarılı olmaları dileğiyle sona erdi.

 

22-11-201622-11-201622-11-201622-11-2016

Kaymakamlık Hizmet Binası Fatih Sultan Mehmet Mah. Kartepe Kent Meydanı No.1 K.1 41250 KARTEPE/ KOCAELİ - 0262 373 44 41 ve 0262 373 61 63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.