KOCAELİ KARTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN FERHAT DİLEK´İN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN FERHAT DİLEK´İN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM SONU MESAJI

Sayın velilerimiz, değerli öğretmenlerimiz ve çok kıymetli öğrencilerimiz;

 

2017-2018 eğitim öğretim yılının birinci dönemini alnımızın akıyla tamamlamış olacağız. Bu süreçte herkesin üzerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirdiğine eminim. Eğer eksikliklerimiz var ise; bu kısa arayı fırsat bilerek kendimizde gördüğümüz eksiklikleri telafi etme yoluna gideceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Değerli öğrencilerimiz de üstlerine düşen görevleri layıkıyla yerine getirmeye çalıştılar. Bu eğitim öğretim yılının birinci dönemini tamamlamayı başaran her bir öğrencimi tebrik ediyor gözlerinden öpüyorum.

Öğrencilerimizin ara tatilde bol bol kitap okumalarını, sinemaya, tiyatroya gitmelerini sağlamak adına onlara yardımcı olalım. Kültür sanat faaliyetlerinin, onların ufkunu açacak en önemli araçlardan biri olduğunu kabul etmeliyiz.

Bugün öğrencilerimize verilen karnelerin yalnızca onların akademik başarılarını değil, bizim onlarla ne kadar vakit geçirdiğimiz veya onlarla ne kadar ilgilendiğimizin de bir ölçüsü olduğu unutmamalıyız.

İkinci dönemin tüm eğitim camiası için daha başarılı süreçlere vesile olması temennisiyle velilerimize, öğrencilerimize, öğretmenlerimize okul çalışanlarımıza, okul aile birliklerimize bir kez daha teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum.

Kaymakamlık Hizmet Binası Fatih Sultan Mehmet Mah. Kartepe Kent Meydanı No.1 K.1 41250 KARTEPE/ KOCAELİ - 0262 373 44 41 ve 0262 373 61 63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.